KONST / Litografier / Grafiskt blad 14797179
nr 1479 7179
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 9/90. Oramat löst blad. Bladets mått: 36x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:57:48
100 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen